قیروکارزین ,شهرستان ,مشکلات ,توجه ,زمینه ,جمعه ,جمعه قیروکارزین ,امام جمعه ,مشکلات قیروکارزین ,علوم، تحقیقات ,وزیر علوم، ,وزیر علوم، تحقیقات
امام جمعه قیروکارزین: مسائل و مشکلات قیروکارزین از سخنرانی و همایش گذشته است و امروز نیازمند عزم جدی و تلاش در زمینه رفع موانع هستیم.

گمنامی عامل بسیاری از مشکلات قیروکارزین/ مردم منتظر کلنگ زنی پالایشگاه هستند

حجت الاسلام اکبری امام جمعه قیروکارزین در نشست شورای اداری شهرستان قیروکارزین که با  حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد با اشاره به موانع و مشکلات پیشرفت شهرستان گفت: یکی از مشکلات عمده قیروکارزین گمنامی آن می باشد که نیاز به توجه دولتمردان دارد. وی افزود: مسائل و مشکلات قیروکارزین از سخنرانی و همایش گذشته است و امروز نیازمند عزم جدی و تلاش در زمینه رفع موانع هستیم.

اکبری ابراز داشت: مشکل کانال پایاب سد سلمان فارس مهمترین معضل شهرستان قیروکارزین و باید به آن توجه جدی شود زیر بسیاری از باغات کشاورزی شهرستان که با زحمت فراوان ساخته شده اکنون درحال نابودی است.

وی تصریح کرد: بزرگترین ظلمی که در حق قیروکارزین شده این است که سد در این شهرستان  واقع شده و آب آن را دیگر شهرستان ها استفاده می کنند و باید در این زمینه تجدید نظر شود.

امام جمعه قیروکارزین به وجود منابع عظیم گاز در این شهرستان اشاره کردو گفت: وجود چاه های عظیم گاز در قیروکارزین زمینه را برای ساخت پالایشگاه فراهم کرده است و با توجه به اینکه مجوز ساخت آن صادر شده امیدواریم در اسرع وقت این کار انجام شود.

اکبری در پایان از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خواست در بحث آموزش عالی نیز توجه جدی به این شهرستان شود و در صورت امکان و با توجه به دو قطب کشاورزی و صنعت نفت در قیروکارزین دانشکده های نفت و کشاورزی در این شهرستان تاسیس گردد.

منبع اصلی مطلب : حوزه بسیج دانش آموزی قیروکارزین
برچسب ها : قیروکارزین ,شهرستان ,مشکلات ,توجه ,زمینه ,جمعه ,جمعه قیروکارزین ,امام جمعه ,مشکلات قیروکارزین ,علوم، تحقیقات ,وزیر علوم، ,وزیر علوم، تحقیقات
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : امام جمعه قیروکارزین: گمنامی عامل بسیاری از مشکلات قیروکارزین/ مردم منتظر کلنگ زنی پالایشگاه هستند