رئیس ,جمهوری ,قیروکارزین ,استان ,نماینده ,شهرستان ,رئیس جمهوری ,نماینده رئیس ,هیئت دولت ,فرماندار قیروکارزین ,استان فارس
فرماندار قیروکارزین از سفر نماینده رئیس جمهوری به این شهرستان در حاشیه سفر هیئت دولت به استان فارس خبر داد.

حضور نماینده رئیس جمهور در قیروکارزین

اشکان کاظمی فرماندار شهرستان قیروکارزین با اشاره به سفر رئیس جمهوری و هیئت دولت در آینده ای نزدیک به استان فارس گفت: در این سفر رئیس جمهوری در مرکز استان حضور دارد و نمایندگانی از طرف وی که از معاونان و یا وزا هستند در شهرستان ها حضور پیدا می کنند.

وی با بیان اینکه نماینده رئیس جمهوری مسئول بررسی مسائل و مشکلات موجود در شهرستان ها است، افزود: در این راستا جلساتی برگزار و مسائل و مشکلات از نزدیک مورد توجه نماینده رئیس جمهوری قرار می گیرد.

فرماندار قیروکارزین با اشاره به بازدید نماینده رئیس جمهوری در سفر به قیروکارزین از پروژه های در دست اقدام این شهرستان نیز گفت: مسئولان ادارات لازم است تا مشکلاتی که در حوزه کاری خود دارند را با اهتمام ویژه و قید فوریت به دست ما برسانند تا به استان ارائه و تصمیمات لازم اتخاذ شود.

کاظمی خاطرنشان کرد: چنانچه مسئولان در این زمینه سهل انگاری کنند از پیشنهادات هیئت دولت که در جلسه شورای اداری استان تصمیم گیری می شود، عقب می مانیم.

منبع اصلی مطلب : حوزه بسیج دانش آموزی قیروکارزین
برچسب ها : رئیس ,جمهوری ,قیروکارزین ,استان ,نماینده ,شهرستان ,رئیس جمهوری ,نماینده رئیس ,هیئت دولت ,فرماندار قیروکارزین ,استان فارس
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : فرماندار قیروکارزین خبر داد: حضور نماینده رئیس جمهور در قیروکارزین